Sergey Rybalka: "Європарламент підтримав незначне збільшення для українських..."

Sergey Rybalka в facebook:

Європарламент підтримав незначне збільшення для українських постачальників квот на мед, кукурудзу, ячмінь, овес, крупи і оброблене зерно, виноградний сік. Об этом сообщает vessti.in.ua со ссылкой на СМИ.

Ціною такого рішення є зобовязання українського уряду скасувати наш мораторій на вивезення з України необробленої деревини. З такою антинародною політикою влади наші громадяни будуть приречені на бідність, а наша країна так і залишатиметься сировинним придатком.

Наша фракція Радикальної партії робитиме все можливе, щоб не допустити скасування мораторію на вивезення українського лісу за кордон за безцінь. Ми маємо відроджувати вітчизняну деревообробну галузь, забезпечуючи людей робочими місцями та поставляючи за кордон українські меблі. Тільки такими діями, які відстоюють інтереси українського народу, ми зможемо відродити нашу економіку.

Європарламент проголосував за збільшення для українських постачальників безмитних тарифних квот на мед 3 тис. т, кукурудзу 650 тис. т, ячмінь 350 тис. т ... , овес 4 тис. т, крупи і оброблене зерно 7,8 тис. т, виноградний сік 0,5 тис. т.

До підвищення квота на кукурудзу у 2017 р. покривала 1,7 вітчизняного виробництва, після підвищення зросте до 4,1. Квота по натуральному меду була 7,4 його виробничих потужностей в Україні, тепер буде 11,7. Квота по вівсу покривала 0,8 вітчизняних виробничих потужностей, тепер - аж 1,6!

В обмін на цей квотний мізер уряд зобовязався скасувати наш мораторій на вивезення з України необробленого лісу, а Президент Порошенко пообіцяв накласти вето на мій закон про обмеження вивезення з України металолому.

З такою політикою влади українці назавжди приречені на бідність, а наша країна - на сировинну колонію. Усі угоди, які позбавляють українців роботи і зарплати, не варті паперу, на якому вони підписані! Я їх денонсую!!

ТОП новости

Вход

Меню пользователя