Електромобілі вперше перевершили авто на механіці: що трапилося

У США вперше в історії електромобілів було продано більше, ніж машин, які оснащені МКПП. Про це свідчить статистика продажу нових авто за 2019 рік.

Об этом сообщает Руспрес

Торік американці купили 17,1 млн автомобілів, і, як пише Green Car Reports, якщо частка електрокарів від цього числа склала 1,6%, то на рахунку автомобілів на "механіці" лише 1,1% від усього ринку. Причому ще у 2018 році з невеликим, але все ж випередженням, машини з класичним перемиканням передач перевершували "електрички" (1,6% проти 1,5%).

Електромобілі вперше перевершили авто на механіці: що трапилося

paultan.org

Новини
В буклетах про таке не пишуть: як холод впливає на електромобілі

Такий стан справ свідчить про те, що електромобілі наступають, а авто на "механіці" вмирають. Експерти впевнені: щороку американці все частіше відмовлятимуться від ТЗ із "олдускульним" керуванням і все частіше пересідатимуть на розеткові авто. Згідно з очікуваннями, на початку 2020-х років продаж машин з механічною коробкою передач в Америці, без сумнівів, впаде нижче за позначку 1%.

Поки що електромобілі дорогі (вони коштують більше, ніж бензинові та дизельні аналоги), тому стрімкого захоплення ринку від них очікувати найближчим часом не варто. Однак урядові пільги на придбання EV стимулює їхнє поширення, а для традиційних авто такі преференції, навпаки, означають смерть. "Підливають олії до вогню" й нові вимоги норм викидів, які чи не щороку стають більш жорсткими: це змушує виробників відмовлятися від наявних розробок і впроваджувати нові технології. До всього цього додається і споживчий фактор – молоде платоспроможне покоління більше потребує автомобілів, які істотно "полегшують життя", а не приносять задоволення від водіння.

Нагадаємо, раніше OBOZREVATEL публікував список речей, які скоро помруть в автомобілях. У цьому списку, серед іншого, є й механічна коробка передач.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Новини автосвіту" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/auto/news/elektromobili-vpershe-perevershili-avto-na-mehanitsi-scho-stalosya.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя